Kamera Güvenlik Sistemleri
Takvim
Geçiş Kontrol Sistemleri

PERSONEL VE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ :

          Günümüzde çeşitli güvenliğin sistemleri uygulanmaktadır. Her geçen yılda da ortaya çıkan değişiklikler yeni yeni teknolojilerin doğmasına sebep olmuştur. Güvenlik genel anlamda ihtiyaç durumuna göre değişiklik göstererek çeşitliliğini arttırmıştır.

          Gelişen teknoloji ile güvenlik sistemlerinin önemi ortaya çıkmıştır. Genel anlamda personelin giriş ve çıkışlarını sağlamak; personel dışındaki kişilerin giriş çıkışlarını kontrol altına almaktır. Böylece, personelin giriş çıkış zamanını kontrol ve kayıt altına almak, mesai saatlerini hesaplamak ve bölümler arası geçişleri yetkilendirmek gibi birçok işlemide yapabilme imkânıda sağlar. PERSONEL VE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ (PDKS) BİYOMETRİK SİSTEMLER sayesinde çalışan işletmenin verimini arttırarak kapasiteyide üst seviyelere taşımıştır.

ilkeguvenlik.com Adresinde yer alan görsel ve yazılı tüm materyaller İLKE Güvenliğe aittir. İzinsiz hiçbir yerde kullanılamaz. Kullanımı tespit edildiği takdirde T.C bilişim hukuku yasalarına göre işlem yapılacaktır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      8409 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Müşteri Hizmetleri

İLETİŞİM

0 216 337 33 19

0 216 450 35 29

Üyelik Girişi
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.51883.5329
Euro4.13044.1470
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret461504