Kamera Güvenlik Sistemleri
Takvim

4 KAMERALI GÜVENLİK SİSTEMİ 900 TL


İLKE GÜVENLİK | 4 KAMERALI EKONOMİK GÜVENLİK SİSTEMİ, KAMERA SİSTEMLERİ, KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ.

CMOS IR-CUT GÜVENLİK KAMERASI

1/3 CMOS IR-CUT EKONOMİK GÜVENLİK KAMERASI İÇ VE DIŞ MEKANDA KULLANIMA UYGUN 600 TVL 3.6 MM SABİT LENS 12 IR LED SU GEÇİRMEZ 2 YIL ÜRÜN GARANTİSİ 1 YIL YERİNDE SERVİS GARANTİSİ. TEKNİK İNCELEME İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
NETRON 4 KANAL KAMERA KAYIT CİHAZI


NEUTRON 4 KANAL EKONOMİK KAMERA KAYIT CİHAZI, 1080p GERÇEK ZAMANLI GÖRÜNTÜLEME, H.264 VİDEO SIKIŞTIRMA, HDMI VE VGA VİDEO ÇIKIŞI, GRID ARAYÜZ VE AKILLI KAYIT ARAMA, 2 USB ÇIKIŞI, 1 ADET 4 TB HDD DESTEĞİ, WEB VE AKILLI CEP TELEFONLARINDAN İZLEME. TEKNİK İNCELEME İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.


4 KAMERALI CMOS-IR CUT KAMERA SİSTEMLERİ
 

4 KAMERALI EKONOMİK KAMERA SİSTEMLERİ, AKILLI CEP TELEFONLARINDAN VE İNTERNET ÜZERİNDEN İZLEME VE DEPOLANMIŞ KAYITLARA ULAŞMA İMKANI,
20 KULLANICI BELİRLEME VE HER KULLANICIYI AYRI, AYRI YETKİLENDİRME VE KULLANIM ÖZELLİĞİ TANIMLAMA. HARD DİSK GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYAN REDUNDANCY SİSTEMİ, VİRÜS TEHDİTLERİNE KARŞI GÖMÜLÜ LİNUX İŞLETİM SİSTEMİ, HDMI VE VGA ÇIKIŞI, SON TEKNOLOJİ H.264 SIKIŞTIRMA FORMATI, 2 ADET USB GİRİŞİ, İNTERNET ÜZERİNDEN USB DİSK, HARİCİ HARDDİSK VE İÇ AĞDAN YEDEK ALABİLME İMKANI, CİHAZA YAPILAN GİRİŞLERİN VE OLABİLECEK ARIZALARIN KAYIT ALTINDA TUTULMASI (LOG) ÖZELLİĞİ,  HERHANGİ BİR YAZILIMA İHTİYAÇ DUYMADAN İNTERNET ÜZERİNDEN DUNYANIN HER YERİNDEN GÖRÜNTÜLERE VE KAYITLARA ULAŞABİLME İMKANI, SİSTEMİN KENDİNE AİT YAZILIMI İLE BİRDEN ÇOK
KAMERA SİSTEMİNİ TEK EKRANDA GÖREBİLME ÖZELLİĞİ, SİSTEM KAYIT YAPARKEN VE KAYITLARI İZLERKEN GÖRÜNTÜNÜN FOTOĞRAFINI İNDİREBİLİRSİNİZ. FARKLI KOMBİNASYONLARDA KAYIT SENARYOLARI KURGULAYABİLİRSİNİZ (GÜNLERE GÖRE, HAREKET ALGILAMA, DÜZENLİ).  SİSTEMİN ARAYÜZÜ ANLAŞILIR BİR MENÜYE SAHİP, GRAFİK TABANLIDIR VE HIZLI BİR YAPIYA SAHİPTİR.


.GÜVENLİK SİSTEMLERİ.


KAMERA KABLOSU     KAMERA SİSTEMLERİ HARD DİSK      KAMERA SİSTEMLERİ ADAPTÖRÜ      KAMERA SİSTEMLERİ BNC KONNEKTÖR
KAMERA SİSTEMLERİ MONTAJ EKİPMANLARI, KAMERA KABLOSU, HDD
KAMERA SİSTEMİ ADAPTÖRÜ, GÜVENLİK SİSTEMLERİ İÇİN BNC KONNEKTÖR

Yorumlar - Yorum Yaz


İletişim

İLETİŞİM

0546 691 41 19

0543 650 34 40

Üyelik Girişi
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret534920