Kamera Güvenlik Sistemleri
Takvim

8 KAMERALI SİSTEM


İLKE GÜVENLİK 0543 650 34 40 & 0546 691 41 19 | 8 KAMERALI HD GÜVENLİK SİSTEMLERİ, HD KAMERA SİSTEMLERİ, APARTMAN SİTE KAMERA SİSTEMLERİ, KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

MONTAJ DAHİL 2.350 TL + KDV

APARTMAN KAMERA SİSTEMLERİ İLKE

 

1/3" 1.3 MP CMOS GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ, AZ IŞIKTA YÜKSEK KALİTEDE GÖRME KAPASİTESİ, SANİYE BAŞINA 30 KARE  960P KALİTESİNDE GÖRÜNTÜ, 3,6mm SABİT LENS, 20 metre IR LED GÖRÜŞ MESAFESİ, AKILLI IR, GECE & GÜNDÜZ FONKSİYON DEST EĞİ, YÜKSEK PERFORMANS, HD ve STANDART ÇÖZÜNÜRLÜK SEÇİMİ, UZUN MESAFE KABLOLAMADA GERÇEK ZAMANLI  İLETİM, BLC, HLC, AGC, AWB, DEFOG, D-WDR, 2D/3DNR ÖZELLİKLERİ, GİZLİ MASKELEME VE HAREKET ALGILAMA, KÖTÜ HAVA KOŞULLARINA KARŞI IP66 KORUMA STANDARDI, DC 12 V BESLEME.


MARKA KAMERA SİSTEMLERİ   CEP TELEFONLARI VE TABLETLERİNİZDEN  İZLEYEBİLİRSİNİZ.

APATMAN SİTE AHD KAMERA KAYIT CİHAZI

8 KAMERALI PROFESYONEL AHD APARTMAN VE SİTE KAMERA SİSTEMLERİ, İÇERİSİNDE BULUNAN 4 KANAL AHD DVR KAMERA KAYIT CİHAZI İLE 1080p GERÇEK ZAMANLI ÖNİZLEME YAPABİLİR, İNTERNET OLAN HER YERDEN EK BİR PROGRAMA GEREK DUYMADAN DEPOLANMIŞ KAYITLARI İZLEYEBİLİR ve YEDEKLEYEBİLİRSİNİZ. OPSİYONEL OLARAK KAMERA KAYIT CİHAZINA UZAKTAN TEK KANALDAN BAĞLANIP SES DİNLEME ÖZELLİĞİNDEN FAYDALANARAK ORTAMDAKİ SESLERİ DİNLEYEBİLİRSİNİZ. 4 TB DEPOLAMA DESTEĞİ BULUNAN 8 KANAL AHD DVR KAMERA KAYIT CİHAZININ H.264 ÇİFT AKIŞLI VİDEO SIKIŞTIRMA ÖZELLİĞİ SAYESİNDE KÜÇÜK DOSYA BOYUTLARIYLA İYİ BİR RESİM KALİTESİ ve NETWORK ÜZERİNDEN VERİMLİ VİDEO AKTARIMI ELDE EDERSİNİZ. HDMI ve VGA İLE EŞ ZAMANLI VİDEO ÇIKIŞI SAĞLARKEN ÇOKLU AĞ İZLEME DESTEĞİ İLE DE AYNI ANDA HEM BİLGİSAYARINIZDAN HEM DE CEP TELEFONUNUZDAN CANLI OLARAK İZLEME YAPABİLİRSİNİZ. 8 KANAL KAMERA KAYIT CİHAZINA İNTERNET OLAN HER YERDEN UZAKTAN BAĞLANTI SAĞLAYIP GÜNCELLEMELERİNİZİ YAPABİLİR, KULLANICI TANIMLAYABİLİR ve TANIMLADIĞINIZ KULLANICILARIN YETKİLERİNİ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ. 8 KAMERALI 1.3 MEGAPİXEL AHD KAMERA SİSTEMİ İÇERİSİNDE KULLANILAN 8 ADET 1/3” 1.3 MP CMOS SENSÖRLÜ ve 24 LEDLİ KAMERA SAYESİNDE YÜKSEK PERFORMANSLI GECE GÖRÜŞÜ ELDE EDERSİNİZ. KULLANILAN KAMERALAR SAHİP OLDUĞU BEYAZ METAL, SU GEÇİRMEZ KASASI ve ŞIK GÖRÜNÜMÜ SAYESİNDE KAMERA SİSTEMİNİ HEM İÇ MEKAN DA HEM DE DIŞ MEKANDA KULLANMANIZA OLANAK SAĞLAR. 8 KAMERALI PROFESYONEL KAMERA SİSTEMLERİ İÇERİSİNDE KULLANILAN TÜM ÜRÜNLER FABRİKA HATALARINA KARŞI 2 YIL ÜRÜN GARANTİLİDİR. AYRICA UZMAN TEKNİK PERSONELİMİZİN VERDİĞİ UZAKTAN DESTEK HİZMETİNDEN DE FAYDALANABİLİRSİNİZ.

 


AHD APARTMAN VE SİTE KAMERA SİSTEMLERİ PROGRAMI GÖRÜNTÜSÜ


KAYIT CİHAZI PROGRAMI, İNTERNET OLAN HER YERDEN İZLEME İMKANI, İNTERNET ÜZERİNDEN DEPOLANMIŞ KAYITLARI İZLEYEBİLİR VE GÖRÜNTÜLERİ YEDEKLEYEBİLİRSİNİZ. BİRDEN FAZLA KAYIT CİHAZINI BU PROGRAMDA TOPLAYABİLİR VE TÜMÜNÜN GÖRÜNTÜSÜNÜ TEK EKRANDA İZLEYEBİLİRSİNİZ. TEK KANALDAN UZAKTAN BAĞLANIP SES DİNLEYEBİLİRSİNİZ. İNTERNET ÜZERİNDEN KAYIT CİHAZININ AYARLAR BÖLÜMÜNE ULAŞABİLİR, GÜNCELLEMELERİNİZİ UZAKTAN YAPABİLİRSİNİZ. SİSTEME 20 KULLANICI EKLEYEBİLİR HER KULLANICIYA AYRI AYRI YETKİ VERİP İSTEDİĞİNİZ GÖRÜNTÜYÜ KISITLAYABİLİRSİNİZ. GÖMÜLÜ LİNUX İŞLETİM SİSTEMİ VE TÜRKCE BASİT KULLANIMLI ARAYÜZÜ SAYESİNDE SİSTEMİNİZİ ZORLANMADAN BASİTCE KULLANABİLİRSİNİZ. SİSTEM FABRİKA HATALARINA KARŞI 2 YIL ÜRÜN GARANTİLİDİR BUNUNLA BİRLİKTE YERİNDE SERVİS HİZMETİ VE TELEFONLA DESTEK HİZMETLERİYLE SORUN YAŞAMADAN KULLANABİLECEĞİNİZ BİR SİSTEMDİR. 

KAMERA SİSTEMLERİ KABLOSU KAMERA SİSTEMLERİ HDD KAMERA ADAPTÖRÜ 12V BNC KONNEKTÖR

KAMERA VE MONTAJ EKİPMANLARI, KAMERA KABLOSU, 1 TB SABİT DİSK, KAMERA ADAPTÖRÜ, BNC KONNEKTÖRLER VE POWER KABLOSU.


Yorumlar - Yorum Yaz
İletişim

İLETİŞİM

0546 691 41 19

0543 650 34 40

Üyelik Girişi
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.66445.6871
Euro6.35426.3796
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret548217